LESLIE GRIMES. ”Tagus, Ronda”.

4246910. LESLIE GRIMES. ”Tagus, Ronda”.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, belägen
65,5x81,5 cm.

I gott skick. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
65,5x81,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 272