KANNOR. Två st, glas, "Intermezzo", Orrefors.

4246726. KANNOR. Två st, glas, "Intermezzo", Orrefors.

Med blå droppe.
Höjd ca 31 c,.

Etikettmärkta.

Bruksslitage. Utan nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med blå droppe.
Höjd ca 31 c,.

Etikettmärkta.

Bruksslitage. Utan nagg.

Antal besök: 187