Bord, Marmor, Krom,1900-tal.

Bord, Marmor, Krom,1900-tal.
4246136. Bord, Marmor, Krom,1900-tal.

Soffbord med marmorskiva. Benställning i krom.

Skiva: 100 x 100 cm.
Höjd: 50,5 cm.

Brukskick. Repor. Spricka i marmorskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva: 100 x 100 cm.
Höjd: 50,5 cm.

Antal besök: 391