ERIC CEDERBERG. AKVARELL, signerad.

4245652. ERIC CEDERBERG. AKVARELL, signerad.

Bildmått 17x23 cm
Rammått 34,5x39 cm, inglasad.

Ej examinerad ur ram, papper något vågigt.

Eric Cederberg (1897–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 17x23 cm
Rammått 34,5x39 cm, inglasad.

Eric Cederberg (1897–1984)

Antal besök: 273