FÅTÖLJER, 1 par, bonad björk, 1930-tal.

424518. FÅTÖLJER, 1 par, bonad björk, 1930-tal.

Fasta plymåer.

Träskador på bakbenen samt skadat kantband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fasta plymåer.

Antal besök: 991