PIEDESTALER, 2 st snarlika, med stenskivor, förgyllda, 1900-talets andra hälft.

424513. PIEDESTALER, 2 st snarlika, med stenskivor, förgyllda, 1900-talets andra hälft.

Höjd 65,5. Ställytor 25x25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 705