MATSALSMÖBEL, 5 delar, teak, 1900-talets mitt.

424486. MATSALSMÖBEL, 5 delar, teak, 1900-talets mitt.

Bord längd 120, bredd 80, höjd 75 cm. Bordets längd med utdragna skivor 183´ cm
Stolar rygghöjd 80, sitthöjd 45, sittdjup 38 cm.

Smärre slitage, utdragsskivorna med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 585