PER SÖDERBERG. Matbord, "Neb" (No Early Birds), marmorskiva och grålackerat metallunderrede.

4244787. PER SÖDERBERG. Matbord, "Neb" (No Early Birds), marmorskiva och grålackerat metallunderrede.

Höjd ca 73 cm.
Diameter ca 120 cm.

Bruksslitage. Smärre repor samt litet kantnagg på skiva.

Tema

Design sale XII - Pierre Forssell

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 73 cm.
Diameter ca 120 cm.

Tema

Antal besök: 1 176