TRÄDGÅRDSSOFFA, bemålad metall, 1900-tal.

4244308. TRÄDGÅRDSSOFFA, bemålad metall, 1900-tal.

Längd 129 cm, sitthöjd 46, rygghöjd 88 cm.

Bruksslitage, senare sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, senare sits.

Antal besök: 511