PARTI GLAS, 4 delar, delvis Monica Backström.

424402. PARTI GLAS, 4 delar, delvis Monica Backström.

Vas med påklippt dekor signerad Monca Backström, Kosta. Flaska med skruvad hals, signerad "Åsa". Högsta höjd ca 27,5 cm.

Slitage. Monica Backström-vas samt brevpress med gravyr på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 629