GÖRAN BRUNIUS. Träd vid vatten, olja på duk, signerad.

424345. GÖRAN BRUNIUS. Träd vid vatten, olja på duk, signerad.

Bildmått 73 x 91,5 cm.

Smärre slitage.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 73 x 91,5 cm.

Smärre slitage.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 763