BERIT MARKEVÄRN. Cykel, litografi, signerad och numrerad XVIII/L.

424313. BERIT MARKEVÄRN. Cykel, litografi, signerad och numrerad XVIII/L.

Bildmått 56 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 56 x 38 cm.

Antal besök: 2 815