BENGT ÅBERG. Par i solsken, olja på duk, signerad och daterad -70.

424295. BENGT ÅBERG. Par i solsken, olja på duk, signerad och daterad -70.

F8. 47 x 43 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

F8. 47 x 43 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 1 020