NILS OLSON. AKVARELL, monogramsignerad.

4242870. NILS OLSON. AKVARELL, monogramsignerad.

Bildmått ca 29 x 38 cm
Rammått 47 x 57 cm.

Smärre gulnad på passpartout. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 29 x 38 cm
Rammått 47 x 57 cm.

Antal besök: 154