FLASKA, konstglas, Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

424280. FLASKA, konstglas, Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Signerad Kosta Boda K. Engman 80010. Kork i form av mutter. Etikettmärkt vid bas.
Totalhöjd 15,5 cm.

Bruksslitage, vätska/beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 15,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 657