GUNHILD ANDERSSON, Trelleborg, uggla i keramik.

4242684. GUNHILD ANDERSSON, Trelleborg, uggla i keramik.

Monogramsignerad GA.
Höjd 14cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monogramsignerad GA.
Höjd 14cm.

Bruksskick.

Antal besök: 391