ÅKE WICKSTRÖM. "Händelse 1940", olja på pannå, Vekerum, signerad och daterad 1971.

424255. ÅKE WICKSTRÖM. "Händelse 1940", olja på pannå, Vekerum, signerad och daterad 1971.

Bildmått 26,5 x 56 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 26,5 x 56 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 1 107