SKÅL PÅ FOT, konstglas, "Slottet", Lars Hellsten, Orrefors Gallery, signerad samt daterad -88.

424233. SKÅL PÅ FOT, konstglas, "Slottet", Lars Hellsten, Orrefors Gallery, signerad samt daterad -88.

Signerad Orrefors Gallery -88 9293-20 Lars Hellsten 11-40. Etikettmärkt på mynning.
Höjd 10 cm.
Diameter 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.
Diameter 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 882