ADAM STIL SPEGEL.

ADAM STIL SPEGEL.
4242233. ADAM STIL SPEGEL.

Tidigt 1900-tal Robert Adam-stil förgyllt ved och gesso, cirkulär med klockskal och banddekoration, 77 cm H x 62 cm W.

Gör en kostnadsfri värdering!
4242233. ADAM STIL SPEGEL.

Antal besök: 113