VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, jugend, tidigt 1900-tal.

424217. VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, jugend, tidigt 1900-tal.

Lövdekor. Slipade kupor. Höjd ca 34 cm.

Slitage, kupornas storlek något varierande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 044