BRUKSFÖREMÅL, 4-delar.

BRUKSFÖREMÅL, 4-delar.
4242012. BRUKSFÖREMÅL, 4-delar.

Höjd piedestal ca 61 cm
Höjd pigtittare ca 73 cm
Spegelyta ca 43 cm x ca 25 cm
Syskrin höjd ca 17 cm
Bredd ca 36 cm
Pall
Höjd ca 31 cm
Bredd ca 45 cm.

repor, märken, nött, småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd piedestal ca 61 cm
Höjd pigtittare ca 73 cm
Spegelyta ca 43 cm x ca 25 cm
Syskrin höjd ca 17 cm
Bredd ca 36 cm
Pall
Höjd ca 31 cm
Bredd ca 45 cm.

Antal besök: 173