JOHN BONÉ. Soffbord/Soffbord, Teak, Danmark, 1970-tal.

4241997. JOHN BONÉ. Soffbord/Soffbord, Teak, Danmark, 1970-tal.

John Boné, troligen Mikael Laursen, soffbord/soffbord, teak, Danmark, 1970-tal,
soffbord med rektangulär, delvis krökt massiv teakkonstruktion, koniska fötter,
Mått ca.: h 47 cm, b 166 cm, djup 52 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 233