VASER, ett par, glas med emaljmåleri. Royo, Spanien, signerade.

424198. VASER, ett par, glas med emaljmåleri. Royo, Spanien, signerade.

Dekor med Fenixfågel samt drake.
Höjd ca. 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 41 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 048