VAS, stengods, Erich och Ingrid Triller, Tobo, 1900-tal.

424102. VAS, stengods, Erich och Ingrid Triller, Tobo, 1900-tal.

Gråfläckig glasyr. Märkt Triller Tobo.
Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 986