ARMBANDSUR, 35mm, automatic, Seamaster, Omega.

424070. ARMBANDSUR, 35mm, automatic, Seamaster, Omega.

1960-70-tal, guld på stål, sekundvisare, original Omega plastglas, ej originalarmband. Med ett Omega etui.

Bruksslitage, repor på glas. Lysmassa har släppt från stora visaren, ligger mellan urtavla och glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 824