424070. ARMBANDSUR, 35mm, automatic, Seamaster, Omega.
1960-70-tal, guld på stål, sekundvisare, original Omega plastglas, ej originalarmband. Med ett Omega etui.
Bruksslitage, repor på glas. Lysmassa har släppt från stora visaren, ligger mellan urtavla och glas.