MINATYRVASER samt SKÅL, 18 delar, stengods, bland annat Rörstrand, Hjo, Höganäs.

424035. MINATYRVASER samt SKÅL, 18 delar, stengods, bland annat Rörstrand, Hjo, Höganäs.

Höjder mellan 2-9,5 cm.

Mindre slitage.
Lagningar finnes.
Nagg samt spricka finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 2-9,5 cm.

Mindre slitage.
Lagningar finnes.
Nagg samt spricka finnes.

Antal besök: 698