GOLVLAMPA, Italien, Arteluce Jill A380.

424032. GOLVLAMPA, Italien, Arteluce Jill A380.

Höjd 194, orangetonad kupa och fot i glas, reglerbar ljusstyrka, mittdel i patinerad metall.

Bruksslitage, minimal nagg på undersida av fot, fungerar enligt säljaren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 909