TRÄASKAR, Björk, 1900-tal (2 st).

4240183. TRÄASKAR, Björk, 1900-tal (2 st).

Två askar i björk och masurbjörk
Till synes osignerade

Mått på större asken: 21 x 15,5 x 8,5 cm
Mått på mindre asken: 18 x 8 x 4,5 cm.

Mindre ytliga repor, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Till synes osignerade

Antal besök: 263