LAVOAR alt POTTSKÅP, mörkbetsat trä, tidigt 1900-tal.

4240155. LAVOAR alt POTTSKÅP, mörkbetsat trä, tidigt 1900-tal.

Ca 39 x 36 x 63 cm. Öppningsbart lock. En låda och en dörr.

Bruksskick. Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 261