MATSERVIS, 67 delar, porslin, "Pimpernel," Rörstrand, 1950/60-tal.

423939. MATSERVIS, 67 delar, porslin, "Pimpernel," Rörstrand, 1950/60-tal.

23 brödtallrikar
11 assietter
12 djupa tallrikar
11 mattallrikar
4 uppläggningsfat
4 uppläggningsskålar
Tillbringare
Såsskål.

Bruksslitage.
Nagg. Dekorsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 brödtallrikar
11 assietter
12 djupa tallrikar
11 mattallrikar
4 uppläggningsfat
4 uppläggningsskålar
Tillbringare
Såsskål.

Bruksslitage.
Nagg. Dekorsläpp.

Antal besök: 5 114