TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 stycken, teak, Brafab.

4238908. TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 stycken, teak, Brafab.

Höjd ca 107 cm, sitthöjd ca 45 cm, bredd ca 60 cm.
Hopfällbara, ställbara.

Bruksslitage, en karmstol med lagning på baksidan av främre nedre ribba.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hopfällbara, ställbara.

Antal besök: 725