SPEGEL, valnöt. Karl-Johan 1800-talets förra hälft.

423886. SPEGEL, valnöt. Karl-Johan 1800-talets förra hälft.

Höjd 170 cm.

Sprickor, lagning, dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 170 cm.

Antal besök: 597