WALTER DU HALDE. kvinna, olja på duk. Signerad.

423850. WALTER DU HALDE. kvinna, olja på duk. Signerad.

Mått ca 54 x 45cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 54 x 45cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 567