SAMLING KORGAR, flätade, 7 delar.

4238162. SAMLING KORGAR, flätade, 7 delar.

2 st större korgar mått: ca 66x37, höjd 24,5 cm.
6 st mindre korgar mått från ca 24x23-35x26 cm.

Bruksskick,
ställvis slitage på rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick,
ställvis slitage på rotting.

Antal besök: 240