KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-tal.

423796. KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-tal.

Bredd 70 cm. Djup 32 cm. Höjd 37 cm.

Brukslitage. Låssprint saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 143