DIVERSE, 8 delar, metall, 1800/1900-tal.

42374. DIVERSE, 8 delar, metall, 1800/1900-tal.

Fat, konsollhyllor mm.

Byst saknar fot. Slitage. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, konsollhyllor mm.

Antal besök: 808