HUNDBUR, Dogman, hopfällbar.

HUNDBUR, Dogman, hopfällbar.
4237376. HUNDBUR, Dogman, hopfällbar.

Höjd ca 65 cm
Bredd ca 92/55 cm
Djup ca 57 cm.

nött, repor, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 65 cm
Bredd ca 92/55 cm
Djup ca 57 cm.

nött, repor, använt slitage.

Antal besök: 155