SPEGEL, Stockholms förgyllning & bildhuggeri 2010.

4237032. SPEGEL, Stockholms förgyllning & bildhuggeri 2010.

Försilvrad ram, brännmärkt.
165x105 cm.

Bruksslitage, något kantstött på ytterkanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Försilvrad ram, brännmärkt.
165x105 cm.

Antal besök: 214