JOHN LUNDMARK. Spegel, rokokostil, 1900-tal.

4237003. JOHN LUNDMARK. Spegel, rokokostil, 1900-tal.

Stämpelmärkt samt sigillstämplad på baksidan.
100 x 43 cm.

Bruksslitage, visst färgbortfall, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 43 cm.

Antal besök: 195