DIVERSE, 7 delar, metall, Stig Blomberg, Brevens bruk, Finspångs metallverk, Eskilstuna.

42370. DIVERSE, 7 delar, metall, Stig Blomberg, Brevens bruk, Finspångs metallverk, Eskilstuna.

Skulptur, sign. Blomberg, höjd ca 11 cm.
Pennfat, Eskilstuna.
Fat, 3 st, Finspång.
Fat, 2 st, Brevens bruk.

Slitage. Skulptur med inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pennfat, Eskilstuna.
Fat, 3 st, Finspång.
Fat, 2 st, Brevens bruk.

Antal besök: 3 661