TRÄDGÅRDSFÅTÖLJ, vitmålad metall, 1900-tal.

423698. TRÄDGÅRDSFÅTÖLJ, vitmålad metall, 1900-tal.

Bredd 70 cm. Djup 65 cm. Rygghöjd 84 cm.

Brukslitage. Dynor med fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 771