KANNA, glas samt nysilver, jugend, 1900-tal.

42360. KANNA, glas samt nysilver, jugend, 1900-tal.

Stmpl Argentor Zinn. Slipat glas med dekor av blommor.
Total höjd ca 35 cm.

Skador och lagningar på nysilver. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 35 cm.

Antal besök: 1 366