VÄSKA, Mulberry, Made in Turkey.

4235914. VÄSKA, Mulberry, Made in Turkey.

Vit scotch grain. Detaljer i läder. 23 x 12 x 22.

Märken, fläckar. Skador på foder samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 581