JOHAN FREDRIK MARTIN. Efter. "Strömsholms Kongl. Lust-Slott", etsning.

4235874. JOHAN FREDRIK MARTIN. Efter. "Strömsholms Kongl. Lust-Slott", etsning.

Ram ca 50 x 66 cm.

Slitage, gulnat blad, mittveck, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 50 x 66 cm.

Antal besök: 156