EVY LÅÅS. Blommor, färglitografi, signerad och numrerad 131/150.

423573. EVY LÅÅS. Blommor, färglitografi, signerad och numrerad 131/150.

Bildyta 39 x 55 cm.

ej examinerad ur ram.

Evy Låås (1923–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 39 x 55 cm.

ej examinerad ur ram.

Evy Låås (1923–1999)

Antal besök: 1 578