BESTICKSUPPSÄTTNING, 50 delar, nysilver, "Leckö", 1900-tal.

423531. BESTICKSUPPSÄTTNING, 50 delar, nysilver, "Leckö", 1900-tal.

12 knivar längd 21,5 cm
12 gafflar längd 19 cm
12 skedar längd 21,5 cm
12 skedar längd 19 cm
2 knivar längd 20 cm.

Bruksslitage, repor samt svärtat.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 knivar längd 21,5 cm
12 gafflar längd 19 cm
12 skedar längd 21,5 cm
12 skedar längd 19 cm
2 knivar längd 20 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 506