Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Väninnor", färglitografi, numrerad 40/240, signerad.
423513. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Väninnor", färglitografi, numrerad 40/240, signerad.
19 x 20 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
19 x 20 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
722