KRUTHORN, 1800-talets början.

KRUTHORN, 1800-talets början.
4234922. KRUTHORN, 1800-talets början.

Otydl text och datering, längd 25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 173