STRUTSSADEL, för barn, 1700-tal.

4234841. STRUTSSADEL, för barn, 1700-tal.

Bredd 23 cm, höjd 13 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 23 cm, höjd 13 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 189