MOERIS, fickur, 1920/30-tal.

MOERIS, fickur, 1920/30-tal.
4234227. MOERIS, fickur, 1920/30-tal.

Savonett, vitemaljerad urtavla, innerlock i metall, boettnr. 2244621, diameter 51.5 mm, vikt ca 88,5 g.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, invändigt med gravyr, sakar hänge, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 212